دانلود بازی چرخ دنده های جنگ ۴ – Gears of War 4 برای PC


چرخ دنده های جنگ ۴ (Gears of War 4) یک بازی شوتر سوم شخص که توسط The Coalition توسعه یافته بوسیله استودیو مایکروسافت برای ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر است. این بازی دنباله Gears of War 3 و چهارمین نسخه اصلی و در کل پنجمین قسمت در مجموعه بازی های Gears of War به شمار می رود. Gears of War 4 به طور رسمی در طی کنفرانس مایکروسافت در نمایشگاه رسانه و تجارت E3 2015 رونمایی شد. این نسخه دارای دو شخصیت جدید (مرد و زن) به نام های «جی دی» و «کایت» است. در پیش نمایش بازی قلعه ای تاریک تحت تأثیر هنر گوتیک نشان داده شد. محیط بازی بسیار تاریک می باشد و بازیکنان باید از چراغ قوه برای روشن کردن مناطق تاریک و خاص استفاده کنند. در نهایت این بازی برای کنسول ایکس باکس ۳۶۰ در دسترس نخواهد بود و تنها برای ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز عرضه شده است. مایکروسافت در سال ۲۰۱۲ دست به گشایشِ استودیویی با نام «بلک تاسک» (Black Tusk) زد که هدفی جز خلق عنوانی جدید و انقلابی برای کنسول جدید، یعنی Xbox One، نداشت. از این بگذریم که بلک تاسک از خاکسترهای استودیوی مایکروسافت ونکووِر بوجود آمد. نکته‌ی مهم‌تر و قابل‌توجه این است که بلک تاسک تا مرز معرفیِ کاملِ بازی خود پیش رفت. آن‌ها در E3 2013 و در حین کنفرانس مایکروسافت، عنوانِ جدید خود را با یک تریلر CG معرفی‌کردند اما در حد یک پروژه‌ی بی‌نمایش باقی‌ماند و به‌طور کلی روند ساخت آن لغو و قرار بر این شد که ادامه‌دهنده‌ی عنوان GeOW باشند چون چندی بعد از آن، مایکروسافت امتیاز عنوان GeOW را از اپیک خریداری‌کرد و در سال ۲۰۱۴ به‌طور رسمی، وظیفه‌ی ساخت این بازی را به بلک تاسک محول کرد

 

Gears of War 4 For PC – FitGirl / 60GB

| دانلود مستقیم بازی Gears of War 4 برای کامپیوتر |

نسخه کرک شده و کم حجم شده فیت‌گرل جایگزین شد.

 

دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC

 

جهت دانلود بازی و مشاهده اطلاعات دیگر بازی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید…

 

در همان حوالی، مایکروسافت توانست مدیر تولیدِ سابق این سری را در کوآلیشن استخدام کند و او کسی نبود جز راد فرگوسن که در حالِ حاضر کارگردانی GeOW 4 را عهده‌دار است. از زمانِ پیوستن فرگوسن تا E3 2015، روند توسعه‌ی بازی در سکوتِ خبری پیش‌برده شد که در این بین بلک تاسک سعی داشت که طرفداران را با دادن این وعده که GeOW به ریشه‌های خود بازخواهدگشت، در انتظار اولین نمایش نگه‌دارد. چند روز قبل از کنفرانس، مایکروسافت اعلام‌کرد که بلک تاسک نام خود را به استودیوی کوآلیشن تغییر داده‌است. بدین ترتیب، کوآلیشن هم به پیروی از استودیوی ۳۴۳I، سازنده‌ی عنوان Halo، نام خود را به یکی از عناصر داستانِ عنوان مورد نظرش تغییر داد تا به نوعی، خود را نگهبان فرانچایز جلوه دهد. اما رُک باشیم، آیا ۳۴۳I توانست که آنطور باید و شاید به سری Halo پر و بال بدهد؟ حقیقتاً نه. زمینه‌ی چراییِ این سوال فراهم نیست اما آشکار است که این سوال در مورد کوآلیشن هم در گوشمان نجوا می‌کند و در این راستا کوآلیشن از همان ابتدا سعی‌کرد که اعتماد طرفداران قدیم و جدید را جلب‌ کند. شاهدِ حرف‌هایم بازسازی بسیار مطلوب اولین نسخه‌ی بازی و نمایش پیش از موعدِ GeOW 4 است اما همه‌چیز تا عرضه‌ی بازی سربسته خواهد بود و تا آن زمان، بیایید اطلاعات رسمی و منتشرشده‌ی بازی را مرور و به آن اکتفا کنیم.

 

در تریلوژی قبل، داستان GeOW نسخه به نسخه گسترش پیدا می‌کرد ولی از روایت تکان‌دهنده‌ای سود نمی‌جست. این مشکل به‌خصوص در دو نسخه‌ی اول آشکار بود اما در نسخه‌ی سوم، شاهد تغییر جهت بودیم و داستانِ بازی به مراتب دراماتیک‌تر شد و تمرکز بر روی دیگر شخصیت‌ها هم چرخید و در نتیجه از سمت منتقدین، بازخورد بسیار مثبتی پیدا کرد. بحث به درازا نکشد اما این دلیل، مهم‌ترین دلیل برای اهمیت GeOW 4 در زمینه‌ی داستانی‌ست و با توجه به پایانِ تریلوژیِ قبلی، سوال‌های بسیار در مورد GeOW 4 و پیش‌زمینه‌ی داستانیِ آن بوجود آمده‌است. خوشبختانه، کوآلیشن هم جواب‌های بسیار در چنته دارد. بگذارید قبل از شرح این پیش‌زمینه، هشدار بدهم که در ادامه‌، متن، حاویِ اسپویل از بخش داستانی نُسخ قبلی‌ست. در پایان GeOW 3، شاهد نابودی لوکاست‌ها و لمبنت‌ها بودیم. اما این فقط یک سرانجامِ نصف‌ونیمه برای اهالی سیاره‌ی سِرا و در کل داستان بود. چرا که چند سوالِ کلی وجود داشت و بی‌جواب، رها شده‌بود. برای مثال، دستگاهی که باعث نابودی دشمنان شد، پیامدهای منفی برای اتمسفر سِرا دربردارد، پس با این اوصاف، چه بر سر اقلیم و شرایطِ جوی سِرا خواهد آمد؟ سوال دیگر و بنیادی‌تر! نسلِ بشر چگونه ادامه پیدا خواهد کرد در حالیکه زنان توانایی باردارشدن را نخواهند داشت؟ این‌ها سوالاتی بود و هست که قطعاً عناوین بعدی را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد و راد فرگوسن در یک پادکست، تأییدکرد که به این دست سوالات پاسخ داده‌خواهد شد. اما نکته‌ی دیگر، وقتی‌که دشمنان در پایان تریلوژی نابود شدند پس دیگر انتظار چه تهدیدی را داشته‌باشیم؟ اینجاست که به بحث اصلی می‌رسیم. ۲۵ سال سپری‌شد و سِرا آرامشی نسبی به خود دید. چرا نسبی؟ چون اثرات آن دستگاهی که در بالا اشاره‌کردم تقریباً اقلیم سرا را از تعادل خارج کرده و در هر لحظه باید انتظار پدیده‌ای مخرب به‌نام Windflare را داشت که ترکیبی از گردباد و صاعقه است و باعث ناامنی می‌شوند.

 

در این زمان، همچنان دولت یکپارچه‌ای وجود ندارد. افرادی که قبلاً COG نامیده می‌شدند، این‌بار «مارکوس فینکس» را رهبر خود می‌بینند و در شهری که مرز و قلمرو دارد، زندگی می‌کنند. در این بین، افرادی هم حاضر به اطاعت از قوانین این قلمرو نیستند و خارج از این حصارها، زندگیِ خود را دارند که به «خارجی‌ها» شهرت پیداکرده‌اند. داستان از جایی کلید می‌خورد که افرادی از خارجی‌ها، به یک‌باره و بدون هیچ دلیلی ناپدید می‌شوند. برخلاف خواسته‌ی پدر، یعنی مارکوس، پسرش JD Fenix پی‌گیر علت این ناپدیدی می‌شود. البته نه به تنهایی بلکه با دو دوستِ خود یعنی Kait و Del که بی‌ربط به افراد ناپدید شده نیستند چون در یکی از نمایش‌ها Kait مصرانه به دنبال مادر گمشده‌اش، «رینا» بود و هیچ بعید نیست که او به این دلیل همراهِ JD شده‌باشد. در کل از این سه شخصیت، چیز زیادی نمی‌دانیم و تنها تأیید شده که JD فرزندِ «آنیا استرود» و مارکوس فینکس، قهرمانِ اصلی این داستان است. برگردیم به داستان، این سه در جست‌وجوی خود متوجه می‌شوند که علاوه بر خارجی‌ها، موجوداتِ دیگری هم در خارج از قلمروها وجود دارند که تهدید به مراتب جدی‌تری هستند. نام این موجودات «سوآرم» (Swarm) است و دسته‌های مختلفی دارند. فارغ از تنوع آن‌ها، از کجا آمده‌اند؟ این جواب بی‌شک از سورپرایزهای بازی خواهدبود ولی فرضی اصلی وجود دارد. این فرض به لوکاست‌ها برمی‌گردد. در پایان نسخه‌ی قبل، پس از برخورد اشعه‌های دستگاه، لمبنت‌ها به علت ماهیتی که داشتند، خاکستر شدند اما لوکاست‌ها باید دفن می‌شدند. این‌چنین شد و در گودال‌هایی دفن شدند. در اکثر نمایش‌ها، سوآرم‌ها از این گودال‌ها بیرون می‌زنند که به این حدس دامن می‌زند که سوآرم‌ها موجوداتی جز لوکاست‌ها نیستند که توسط شخصی یا چیزی شبیه به آن کنترل می‌شوند. چرا گفتم کنترل؟ در یکی از تریلرها به‌وضوح اشاره‌شد که تمام سوآرم‌ها به یکدیگر متصل هستند و ذهن من را حداقل به سمت چیزی شبیه Collectorها در Mass Effect 2 هدایت‌کرد. یعنی شخصی این سوآرم‌ها را کنترل می‌کند و آن‌ها را علیه انسان‌ها به بازخیر وادار کرده‌است. در مجموع، GeOW 4 با این پیش‌زمینه، انگیزه‌ای مضاعف برای بازگشت چرخ‌دنده‌ها ایجاد کرده و سوال اینجاست. آیا کوالیشن راویِ خوبی خواهد بود؟ GeOW 4 در یک شبانه‌روز روایت خواهد شد و برای اتمام بخش داستانی در حالت معمولی، دستِ کم به ده ساعت نیاز خواهید داشت. به یاد داشته‌باشید که یک شبانه‌روز در سِرا، ۲۶ ساعت طول خواهد کشید.

 

منبع پیش نمایش: بازی‌سنتر

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 10
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 9
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 8
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 7
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 3
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 4
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 5
دانلود بازی چرخ دنده های جنگ 4 - Gears of War 4 برای PC 11

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی:

CPU: Intel Core i5-3470 3.2 GHz or AMD FX-6300 3.5 GHz
RAM: 8 GB
OS: Windows 10 64-bit
Video Card: GeForce GTX 750 Ti or AMD Radeon R7 260X
Free Disk Space: 80 GB

سیستم پیشنهادی بازی:

CPU: Intel Core i5-4690 3.5 GHz or AMD FX-8350 4.0 GHz
RAM: 16 GB
OS: Windows 10 64-bit
Video Card: Radeon R9 290X / GeForce 970
Free Disk Space: 80 GB

 

توضیحات و آموزش دانلود: تمام فایل های بالای ۵۰۰ مگابایت سایت دارای ۵ درصد قابلیت ترمیم یا ریکاوری دارند. پس از دانلود اگر با مشکل اکسترکت مواجه شدید از گزینه Recovery برنامه Winrar استفاده کنید که می توانید آخرین نسخه آن را از اینجا دانلود کنید. پس از استفاده از این قابلیت، مدتی زمان می برد که پارت مشکل دار ترمیم شود. البته خراب دانلود شدن فایل ها بسنه به کیفیت اینترنت شما دارد که اگر با این مشکل برخورد کردید توصیه می شود از نرم افزار FlashGet استفاده کنید؛ در حالت عادی نرم افزار قدرتمند و پرسرعت IDM توصیه می شود که می توانید آخرین ورژن آن را از اینجا دانلود کنید.

 

آموزش نصب بازی: اکثر بازی های دانلودشده از سایت با فرمت ISO می باشند که به راحتی می توانید با برنامه تعاملی Winrar آن ها را باز کنید و استخراج کنید. پس از دانلود همیشه پوشه Crack داخل ISO را باز کنید و محتویات آن را با کپی داخل فولدر اصلی بازی پیست کنید. برای نصب فایل ستاپ بازی را باز کنید و مراحل نصب را که وضوح آشکار است را دنبال کنید و بازی را در هر مسیری که میخواهید نصب کنید.

 

این بازی تنها بر روی Window 10 64bit قابل اجراست.

 

====== دانلود نسخه FitGirl Repack در پارت های ۳ گیگابایتی + نصب انتخابی مولتی‎پلیر ======

Download Icon دانلود پارت ۰۱: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۲: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۳: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۴: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۵: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۶: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۷: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۸: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۰۹: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۰: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۱: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۲: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۳: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۴: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۵: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۶: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۷: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۸: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۱۹: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۰: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۱: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۲: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۳: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۴: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۵: Direct Link

Download Icon دانلود پارت ۲۶: Direct Link

 

نوشته دانلود بازی چرخ دنده های جنگ ۴ – Gears of War 4 برای PC اولین بار در آوا دانلود | دانلود فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم پدیدار شد.


لینک منبع : آوا دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *